#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#60Een lot van 2 vintage meerkleurig glaspasta bekervaasjes.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#1Een witte antieke waterkruik met bloemenmotief in reliëf.
#93Een bronzen beeldje van een Aziatisch figuur met strohoed.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#96Een houten masker. Gabon.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een 19e eeuws lampetstel bestaande uit een kan, een kom en een kammenbakje, onderaan gemerkt C.T., schilferschade aan de onderkant van de kom.
A 19th century wash set consisting of a pitcher, a bowl, and a comb tray, marked C.T. at the bottom, with chipped damage on the underside of the bowl.No longer availableOnline onlyDim. h 37 x Ø 44 cmEstimate: € 15 / 25