#69Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#180Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. Ø8cmEstimate: € 40 / 60 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#40Een vintage metalen wandrekje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 31 cmEstimate: € 30 / 50