#57Een juk in houten, leder en messing.
#74Daum FranceEen vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30