Other lots in this auction
-
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#194Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#202VeritasEen kleurrijke kunststoffen cabuchon in rose.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#211Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Wade, EnglandEen vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.
A vintage decanter with bearded figure and inscription "Them McCallum". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 50 / 75 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60

