#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
#96Een houten masker. Gabon.
#57Een juk in houten, leder en messing.
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#84MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.