#292Val Saint LambertEen tafellamp met kristallen voet, groen in de massa gekleurd, gemerkt VSL.
#112Een tafellamp, keramische voet met een decor van druiven en bladeren.
#238Een set van 2 vergulde kandelaars met elk 3 armen.
#266Een tafellamp, messing en kunststof.
A table lamp, brass and plastic.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cm (zonder kap)Estimate: € 15 / 25 -
#37Een oude metalen treinlamp.
Three sets of two small copper candlesticks, dating to the 18th/19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
#192‘Zilverberken’, versoberd beeld van een bomengroep. Onleesbaar getekend.
#235Een Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit floraal decor.
#279Een lot van 4 koperen kandelaars, 3 made in Italy en één 19e eeuwse.
#230Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965‘Karakterkoppen’, een monochrome ets. Getekend; E. Van Dooren.
#147DoyenEen set van 2 vazen, hyalietglas, met bloemen beschilderd.
#178Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘Rijnvissers, kanaal Willebroek’, een monochrome ets. Getekend; Rom. Malfliet. Nr. 23 uit een oplage van 50 exemplaren.
‘River Fishermen, Willebroek Canal’, a monochrome etching. Signed; Rom. Malfliet. Number 23 out of an edition of 50 copies.No longer availableOnline onlyDim. 35/51 cmEstimate: € 30 / 40