Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.
Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.

Een koperen horlogehouder in de vorm van een hondje, vier horloges, een oud kompas, een reiswekker en een thermometer met een tinnen montuur.

Porte-montre en forme de chien, quatre montres, une boussole ancienne, une alarme de voyage et un thermomètre en étain.
SKU: 0803160081.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #80

    Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,13 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #90

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #35

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #245

    Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.

    Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. 5,56 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 8,49 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #195
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.

    Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #180

    “Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.

    Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #265
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.

    Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,22 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 49,31 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,69 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,95 g
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #576

    Een paar fauteuils en een bijpassend salontafeltje van gesculpteerd hout in Chinese stijl.

    Paire de fauteuils et table de salon assortie en bois sculpté de style chinois.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #830

    Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.

    Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #416
    Meissen

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.

    Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #575
    Paco Rabanne

    Twee vaporisators eau de toilette, één in gesloten verpakking van telkens 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette, un dans l’emballage fermé. Chaque fois 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #423

    Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.

    Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.
    No longer available
    Dim. +/- 741 g. Ø 18 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #410
    Van Cleef en Arpels en Dunlop

    Twee aftershaves van 50 ml en 100 ml.

    Deux après-rasage de 50 ml et de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #703
    Goebel - M.I. Hümmel

    Een bruidspaar, een bordje met een decor van een herdertje en een herdenkingsplaquette ter gelegenheid van het nieuwe millennium. Allen gemerkt.

    Un couple de jeunes mariés, une plaquette représentant un berger et une plaquette de commémoration à l’occasion du nouveau millénaire. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #685
    Unica

    Lot van 7 poppen. Diverse ouderdom en materiaal. Gemerkt.

    Lot de sept poupées. Différents âges et matériaux. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #89
    Ant. Gadoy

    “Portret van een rokende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’un fumeur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #833

    Vier stoelen van gesculpteerd mahoniehout, waarvan één verschillend model met sober inlegwerk. Tijdperk Victoria.

    Quatre chaises en acajou sculpté” dont un d’un différent modèle, sobrement incrusté. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More