#598Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
#683Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
#234Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
#663Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
#693Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50 / 80 -
#584Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
#653Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
#567Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
#502“Les avontures de Rabbi Jacob”. Twee grote filmaffiches, opgebouwd uit vier delen.
#233Een oud monogrammenalbum.
Ancien album aux monogrammes.Estimate: € 30 / 40 -
#221Een oude geelkoperen patrijspoort. Gemerkt John***Ltd.
Hublot en cuivre jaune. Marque John *** Ltd.Dim. Ø 50 cmEstimate: € 150 / 200
#133Een lot wijwatervaatjes van meerkleurig en Brussels porselein, albast en verzilverd metaal. Diverse uitvoeringen.
#332Frans Siaens“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#73Cosci ItalyEen zwart bruine lederen handtas.
Sac à main en cuir brun et noir.Estimate: € 50 / 100 -
#619“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#455Wereldbol met personages van kunstvezel. Met ijzeren statief.
Globe aux personnages en fibre. Statif en fer.Dim. H 117 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
#648Een bronzen Afrikaans figuur.
Personnage africain en bronze.Dim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een bronzen beeldje van twee uilen op een tak.
#550Een ajour vaasje van gebeeldhouwd ivoor versierd met personages en apen (H. 31 cm), een dito vaasje met een vis in een rietvijver. En twee servietringen, de ene met een krokodil, de andere met een olifant. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
#5Een 18 karaats wit gouden ring van 1,23 g. We voegen er een hanger en ring van 14 karaats geel goud van 6,95 g aan toe.
Bague en or blanc 18 ct pesant 1,23 g. Nous ajoutons un pendentif et une bague en or jaune 14 ct pesant 6,95 g.Estimate: € 100 / 150 -
Petite boîte art nouveau contenant des bijoux de fantaisie, ainsi que six petits cygnes en métal et deux anneaux à serviettes aux poinçons de Wolvers et 800‰.Estimate: € 40 / 60