Similar lots by type
-
#628
Een lot van zestien bioscoopaffiches voor films met Jean Paul Belmondo en Louis de Funès.
Lot de seize affiches de cinéma pour des films avec Jean Paul Belomonde et Louis de Funès.Estimate: € 50/60 -
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#578
Een lot van zevenenvijftig filmaffiches voor Franstalige films uit de jaren ‘60, ‘70 en ‘80.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films français des années 70 et 80.Estimate: € 150/200 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#584
Drie ingekaderde Indiaanse zandtekeningen. Op verso gesigneerd ‘Sami Meyerson’ en gedateerd 1992.
Trois dessins au sable indiens. Au verso signés Sami Meyerson et datés 1992.Dim. 20 x 20 & 10 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#598
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55/65 -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100/150 -
#567
Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150/200 -
#502
“Les avontures de Rabbi Jacob”. Twee grote filmaffiches, opgebouwd uit vier delen.
“Les aventures de Rabbi Jacob”. Deux grandes affiches de cinéma en quatre parties.Dim. 230 x 315 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70/100 -
#233
Een oud monogrammenalbum.
Ancien album aux monogrammes.Estimate: € 30/40 -
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150/200 -
#221
Een oude geelkoperen patrijspoort. Gemerkt John***Ltd.
Hublot en cuivre jaune. Marque John *** Ltd.Dim. Ø 50 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#43
Een mandje van kleurloos geslepen kristal.
Corbeille en cristal taillé incolore.Dim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#326
Een zuil van groen marmer, opgebouwd uit drie delen met een gecanneleerde schacht.
Colonne en marbre vert construit en trois parties. Tige cannelée.Dim. h: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#701
Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.
Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#732
Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180/240 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met paarse details.
Vase en cristal taillé aux détails mauves.Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#436
Taboeret van gelakt hout, versierd met figuren van pietra dura en met vergulde motieven. Chinees werk.
Tabouret en bois laqué décoré de personnages en pierre dure et de motifs dorés. Travail chinois.Dim. Ø 44 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Een lot van negen verschillende horloges.
Lot de neuf montres différentes.Estimate: € 100/150 -
#364
“Zicht op een bergstadje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Vue d’une ville de montagne”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/160 -
#2
Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.Estimate: € 200/300 -
#482
Twee glasramen met telkens twee spreuken. Omstreeks 1900.
Deux vitraux, chaque fois avec deux proverbes. Vers 1900.Dim. 118 x 49,5 cmEstimate: € 120/200 -
#524Salvador Dali
“The Ship”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 16/300.
“The Ship”. Sérigraphie signée et numérotée 16/300 hors planche.Dim. 58 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40/60