Similar lots by type
-
#191
Een decoratieve Oriëntaalse dolk in koper en staal.
A decorative Oriental dagger in copper and steel. -
#123
Een antieke microscoop in geel koper en staal met toebehoren in zijn originele houten kistje. Niet gemerkt.
An antique microscope in yellow copper and steel with accessories in its original wooden case. Not marked. -
#12
Een paar koperen kandelaars met getorsde stang.
A pair of copper candlesticks with twisted shaft. -
#160
Een lot koper, bestaande uit kerkkandelaar, keteltje op 3 poten en 2 kandelaars.
A lot of copper items, consisting of a church candlestick, a small kettle on 3 legs, and 2 candlesticks. -
#131
Een vintage Italiaanse Chiavari stoel, het onderstel is met 2 metalen latten verstevigd.
A vintage Italian Chiavari chair, the base is reinforced with 2 metal slats. -
#101
Een gevarieerd lot geel en rood koper.
A varied lot of yellow and red copper.Online onlyPlace a bid › -
#124
Een set van 2 retro geel koperen kraanvogels.
A set of 2 retro yellow copper cranes. -
#280Davey & Co.
Een antiek koperen lantaarn. Bovenaan gemerkt.
An antique copper lantern. Marked at the top. -
#260Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaal met vergulde rand.
A colorless crystal bowl with a gilt rim. -
#51
Een Art-Deco brieven- en dagbladhouder in hout en koper.
An Art Deco letter and newspaper holder in wood and copper. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points.
Other lots in this auction
-
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche. -
#157
Een carnet de bal uit ivorine.
A dance card made of ivorine. -
#82
Een tableau met 30 locomotiefconstructieplaatjes.
A panel with 30 locomotive construction plates. -
#276
Een Chinees porseleinen vaasje met familiaal decor. Diverse breuken met herstelling.
A Chinese porcelain small vase with family decoration. Various breaks with restoration. -
#212
Een uit albast gesculpteerde wandlamp in de vorm van een gelaat.
A wall lamp carved from alabaster in the shape of a face. -
#144Val Saint Lambert
“Christmas 1980”, een collectors editie bord van Val Saint Lambert, gesigneerd en genummerd 194/1000.
"Christmas 1980", a collector's edition plate by Val Saint Lambert, signed and numbered 194/1000. -
#5
Een lot van drie antieke leergebonden religieuze boeken uit de 18de eeuw, getiteld "Den Dag van den Christen geheiligd door het gebed en de meditatie" (J.F. Moerlan, Ieper, 1786), "Den Geestelijken Stryd" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18de eeuw), en "De Pelgrimagie Van Het Kindeken Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerpen, 1737), versierd met gravures en filigranen en vertonend sporen van slijtage.
A lot of three antique leather-bound religious books from the 18th century, titled "The Day of the Christian sanctified by prayer and meditation" (J.F. Moerlan, Ypres, 1786), "The Spiritual Battle" (P.V.E.P., T. Walvijn, 18th century), and "The Pilgrimage of the Child Jesus" (Joannes Van Soest, Antwerp, 1737), adorned with engravings and filigree, showing signs of wear. -
#34
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, 2 koppeltjes, waarvan een man met gelijmd hoofd en andere schade.
A lot of 4 porcelain figurines, 2 couples, one man with glued head and other damage. -
#10
Een touristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom. -
#210
Een lot van 2 honden in bronskleurig metaal.
A pair of 2 dogs in bronze-colored metal. -
#39
Een set van 2 beeldjes voorstellend een jong paardrijdend koppel, lichte schade.
A set of 2 figurines depicting a young couple riding horses, slight damage.