Similar lots by type
-
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#212Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.
A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#91Cours d’algèbre élémentaire par B. Lefebvre, S.J. Opschrift op eerse blad, stukje manco op pagina 2.
Elementary algebra course by B. Lefebvre, S.J. Inscription on first page, small piece missing on page 2. -
#25Een oude koffer voor het vervaardigen van grafiek.
An old case for making prints. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#3“Cassis Cornuta”, een grote zeeschelp.
"Cassis Cornuta", a large sea shell. -
#172Een lotje van 4 oude glazen, 3 x St. Pauli Girl (één met schilfer), en een glas met koningin Astrid?
A set of 4 old glasses, 3 x St. Pauli Girl (one with a chip), and a glass featuring Queen Astrid? -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration.
Other lots in this auction
-
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#124Een partij van vier kaders, twee aquarellen en twee offset prints.
A lot of four frames, two watercolors, and two offset prints. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall. -
#116Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.
A pair of traditional tourist Greek dolls. -
#17Beswick EnglandEen paard van kleurloos biscuit, gemerkt Beswick England.
A horse in colorless biscuit, marked Beswick England. -
#20Vijf verschillende broches waarvan één met parelmoer, we voegen er en haarkam aan toe.
Five different brooches, one of them with mother-of-pearl, we are adding a hair comb. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#137Een vintage transformator voor een slot-car racebaan in originele verpakking.
A vintage transformer for a slot car race track in its original packaging. -
#96Een sierbord en een gekarteld schoteltje van Imari porselein, onderaan gemerkt. Met randschade.
A decorative plate and a scalloped saucer in Imari porcelain, marked at the bottom. With edge damage. -
#75‘Een spinnende vrouw aan de haard’, een glas in lood raam.
'A woman spinning by the fireside', a stained glass window.

