Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.
Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.

Een koperen paraplubak met een gedreven decor naar Teniers.

Un porte-parapluie en cuivre avec un décor à motifs d'après Teniers.
Online only
Dim. h: 83 cm
SKU: 2510210262.
Category: Koper.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #262
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #270

    Een lot messing, bestaande uit een waterketel, een kom met handvatten en een paar vuurbokken.

    Lot de laiton, comprenant une bouilloire, une marmite et une paire de chenets.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een Arabische koperen theekan met gegraveerd decor.

    Une théière arabe en cuivre à décor gravé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #54

    Een balustervaasje van cloisonné op messing.

    Un vase balustre cloisonné sur laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #219
    Hélène Van Hagendoorn

    “Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.

    “Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.
    No longer available
    Online only
    Dim. 116 x 98 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #199

    Een vaasje en een theepotje van koper.

    Un petit vase et une théière en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #194

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #286

    Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.

    Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #206

    Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.

    Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #91

    Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.

    Une robe orientale en laine nouée à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #72

    Een reproductie op doek naar de XVIIe eeuw.

    Une reproduction sur toile après le 17ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 72 x 96 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #276

    Een gedraaide en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.

    Un bougeoir électrique torsadé et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 101 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274
    R. Buelens

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #271

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.

    ”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #97

    Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #48

    Een gevarieerd lot losse chromo-prentjes van Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d’Or & Ri-Ri Demaret.

    Un lot varié de tirages chromo individuels de Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d'Or & Ri-Ri Demaret.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #13

    Een lotje van vier kristallen vaasjes met mauve decors. Frankrijk.

    Lot de quatre vases en cristal à décor mauve. France.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More