Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
C.M. Hammar, Göteborg

Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.

Une lanterne de navire en cuivre (lumière de mât). Légers dommages au verre.
Online only
Dim. h: 47,5 cm
SKU: 2102220258.
Category: Verlichting.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #258
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #195

    Een messingen kandelaar op drie leeuwenpootjes.

    Un chandelier en laiton sur trois pieds de lion.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35

    Een paar goudgepatineerde kunststoffen appliques met telkens twee lichtarmen en versierd met bloemenmanden.

    Une paire d'appliques en plastique patiné or, chacune à deux bras de lumière et décorée de paniers fleuris.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154

    Een windlamp op verzilverde voet met gegraveerde glazen kap. Op elektriciteit.

    Un photophore sur une base en métal argenté avec un abat-jour en verre gravé. Alimentation électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.

    Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #7

    Twee reliëfs, waarbij één gebeeldhouwd stenen met voorstelling van de Madonna met kind (Spanje) en één van terracotta met voorstelling van een centaur (Ferrara, Italië)

    Deux reliefs, un en pierre sculptée représentant la Vierge à l'Enfant (Espagne) et un en terre cuite représentant un centaure (Ferrare, Italie)
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 12 & 28 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #205
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Twee houten sigarenvormen. Karl Hart. Swetzingen.

    Deux formes à cigares en bois. Karl Hart. Swetzingen.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34

    Een paar XIXe eeuwse koperen kandelaars.

    Paire de bougeoirs en laiton XIXème.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #164

    Een antieke poppenwagen van riet en metaal en een pop met slaapogen. Met geluid (na te zien).

    Un ancien landau de poupée en osier et métal et une poupée aux yeux endormis. Avec son (à vérifier).
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #243

    “’s Lands Glorie”. Zes chromo-albums. Ed. Historia.

    ‘s Lands Glorie . Six albums chromo. Ed. Historia.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 45 / 75
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #14

    Een antieke aardewerken schenkkan met groen glazuur. Tuit gerestaureerd.

    Un pichet ancien en faïence à glaçure verte. Bec restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More