Similar lots by type
-
#191Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#256Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#261Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#224Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.
Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
Une plaque tournante à entraînement automatique par courroie d'époque. État de fonctionnement, mais courroie d'entraînement et câble d'alimentation (standard universel) manquants. 1974.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#249Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
Un album de contes de fées français, édité par Les grands magasins de la Bourse .No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#194Een laag gebeitst houten tafeltje.
Une table basse en bois teinté.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 54 x 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#130Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#186Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig koffie- en theestel op dienblad, twee andere dienbladen, een verzilverd metalen stolp, pollepels, een champagnekoeler, zoutvaatjes, een receptiebel,potjes, enz.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé d'un service à café et thé en quatre parties sur un plateau, deux autres plateaux, une cloche en métal argenté, des louches, un seau à champagne, des salières, une cloche de réception, des pots, etc. .No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#119Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase à col, un vase à couvercle et deux soucoupes en poterie hollandaise avec des décorations de Delft multicolores. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#201Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#138Een stempel met een aantal drukjes.
Un tampon avec plusieurs presses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#193Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.
Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#147Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een klein vierkant houten bijzettafeltje.
Une petite table de bout carrée en bois.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 32 x 35 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124“Brafa ‘11” & “Brafa ‘12”. Twee catalogi van de Brussels antiques & fine art fair, uitgegeven door Delen Private bank.
Brafa 11 et Brafa 12 . Deux catalogues du salon bruxellois des antiquités et des beaux-arts, édités par Delen Private Bank.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#121GoldimariEen vaasje van meerkleurig Japans porselein met een famille-noiredecor van fazanten.
Un petit vase en porcelaine japonaise multicolore à décor famille-noire de faisans.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#222Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
Un vase hexagonal et un vase avec couvercle en poterie hollandaise multicolore aux décors de Delft. Marqué en bas. Années 1950.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#122Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de nombreux caractères. Marqué en bas. Petite fissure au centre du ventre.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#125Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#143Schumann, BavariaEen porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un tube de pinceau en poterie chinoise. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 15 / 30 -
#134Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
Un porte-bouteilles en fer forgé décoré de vignes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25
Other lots in this auction
-
#70Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#6Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 45 / 60 -
#292Jan Kennis“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 122 cmEstimate: € 200 / 250 -
#30Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 10 / 15 -
#187Twee paar kandelaars, waarbij één paar van rood koper en één paar van messing.
Deux paires de candélabres dont une paire en cuivre rouge et une paire en laiton.No longer availableOnline onlyDim. H. 25,5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#253Een paar messingen kandelaars met twee lichtpunten, versierd met pendeloques van mauve en wit kristal. We voegen er een schemerlampje met meerkleurige glazen kap aan toe.
Une paire de bougeoirs en laiton à deux points lumineux, décorés de pendules en cristal mauve et blanc. Nous ajoutons une lampe de table avec abat-jour en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#199Een uitgebreid servies van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un vaste service en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#38Een metalen taartschotel met gegolfde rand.
Un plat à tarte en métal avec un bord ondulé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 45 cmEstimate: € 10 / 15 -
#289Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#129Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.
Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 30 -
#230Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableOnline onlyDim. h: 91 cmEstimate: € 380 / 400

