Similar lots by type
-
#679Een paar getorste messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.
Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#71Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450 / 600 -
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669NadalEen Boeddha van gepolychromeerd en verguld Spaans porselein.
Un Bouddha en porcelaine espagnole polychromée et dorée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459“Geisha, rustend op een stapel boeken”. Een gekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
Geisha reposant sur une pile de livres . Une gravure sur bois japonaise colorée. XIXème siècle. Signé illisible.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Stephen Kaye“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porsche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#43Een houten backgammonspel, volledig met teerlingen, lederen bekers en gedraaide houten jetons. Laat XIXe eeuw.
Jeu de jacquet en bois, complet avec dés, gobelets en cuir et jetons en bois tourné. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ferme en Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#324Charles Delporte“Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.No longer availableDim. 49 x 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#44518 diverse medailles, met betrekking tot de veehouderij, in het bijzonder de paardenfokkerij. Begin XXste eeuw. Overwegend zilver.
18 médailles diverses, relatives à l'élevage, en particulier à l'élevage de chevaux. Début XXème siècle. Principalement en argent.No longer availableEstimate: € 150 / 200

