Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de twee Normandisch.

Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de tweede Normandisch.

Un réservoir d'eau en cuivre et un pot en cuivre. Les premiers anglais, le deuxième normand.
Dim. h: 39 & 15 cm
SKU: 0202210321.
Category: Koper.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #277

    Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.

    Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #18

    Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #679

    Een paar getorste messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684

    “Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.

    “Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #282
    Paul Cuvelier

    Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.

    Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,92 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #559
    Jan Cobbaert
    Period: 1909-1995

    “Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #483

    “Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    Homme mangeant . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,7 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #383

    Een Indische bronzen armband en een bel.

    Un bracelet indien en bronze et une cloche.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #440

    Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #578

    Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.

    Masque africain en bois à trois faces, partiellement patiné et avec fourrure et cuir.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #324
    Charles Delporte

    “Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.

    Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 49 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #351

    Een gepolychromeerde houten papegaai, bekleed met gebatikte stof.

    Un perroquet en bois polychrome, recouvert de tissu batik.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More