Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de twee Normandisch.

Een koperen waterreservoir en een koperen pot. De eerste Engels, de tweede Normandisch.

Un réservoir d'eau en cuivre et un pot en cuivre. Les premiers anglais, le deuxième normand.
Dim. h: 39 & 15 cm
SKU: 0202210321.
Category: Koper.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #321
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #677

    Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.

    Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.

    Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679

    Een paar getorste messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #592
    Utagawa Yoshifuji (?)
    Period: 1828 - 1887

    “Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).

    Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).
    No longer available
    Dim. 37 x 25 (x3)
    Estimate: € 200 / 240
  • #521

    “Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.

    Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #604

    “Beukentakje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Brindille de hêtre . Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #605

    Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.

    Un lingot d'or jaune 999.9 / 1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
    No longer available
    Dim. 100 g
    Estimate: € 4800 / 5000
  • #33

    Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.

    Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.

    Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #324
    Charles Delporte

    “Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.

    Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.
    No longer available
    Dim. 49 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #457

    Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.

    Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.
    No longer available
    Dim. l: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221

    Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.

    Horloge de vestibule flamande aux colonnettes torsadées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #698

    Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.

    Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #64

    Een fijn gesculpteerde ivoren Christus in veguld kader. XIXe eeuw. Lichte schade aan de vingertjes.

    Un Christ en ivoire finement sculpté dans un cadre en or. XIXème siècle. Légers dommages aux doigts.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm (corpus)
    Estimate: € 50 / 60
  • #23

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het handvat.

    Une cruche couverte en étain, décorée de glands sur la poignée.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More