Other lots in this auction
-
#620Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.
Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#613Een lot van zes verschillende Afrikaanse beelden.
Un lot de six statues africaines différentes.No longer availableDim. h: 18 - 48 cmEstimate: € 120 / 160 -
#584Etienne Le ComptePeriod: °1931“Bali”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Bali. Une gravure sur bois. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 42 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#676Een klein handgeknoopt Perzisch wollen kleedje.
Un petit tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 103 x 76 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een lot grafische werken; allen gesigneerd buiten de plaat:- Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm)- Van Beurden - “Begijnhof”’ (22 x 18 cm)- Stokbroeckx - “Kempische hoeves”. 30/100 (11 x 13 cm)- Daniel Winkelman - “Portaal Lange Klarenstraat 22” 139/250. (24 x 21 cm)- André Goezu - “Vrouw met L’. 170/200. (20 x 14,5 cm)
Beaucoup d'œuvres graphiques; toutes signées hors de la plaque : - Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm) - Van Beurden - Begijnhof' (22 x 18 cm) - Stokbroeckx - Kempische hoeves 30/100 (11 x 13 cm) - Daniel Winkelman - Portaal Lange Klarenstraat 22 139/250 (24 x 21 cm) - André Goezu - Femme avec L' 170/200 (20 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#409Drie Chinese scrolls, waarbij twee met inkttekens en één met spreuk.
Trois rouleaux chinois, deux avec des charactères à l'encre et un avec un sort.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#326Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableDim. 175 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#388“Verbinding”. Een modern bronzen beeldje op marmeren sokkel. Draagt monogram.
Connection. Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre. Porte un monogramme.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#110Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct. F VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. Met certificaat.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de deux brillants centraux d'un poids combiné de 0,80 ct. F VS2 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#400Een penseelkoker met inktpot van geciseleerd messing. Arabisch werk. Dekseltje manco.
Un étui à pinceaux avec encrier en laiton martelé. Travail arabe. Couverture manquante.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60



