Other lots in this auction
-
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#54Noritake, Japan
Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 15/25 -
#166Reinhold Merkelbach, Grenzhausen
Een Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 50/80 -
#18
Een klein hoofdje van Chinees terracotta op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#259Märklin
Een lot modelspoortoebehoren op schaal HO, bestaande uit- 7267 ‘Rampenstück gebogen’. 2X in originele doos.- 7262 ‘Gitterbrücke’. 2x in originele doos.- 7390 ‘Mechanisch betätigter Bahnübergang’. In originele doos.- 7253 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, zes doosjes, twee stuks per doosje.- 7252 ‘Pfeiler’. In originele doosjes, vier doosjes, tien stuks per doosje.- 7209 ‘Verteilerplatte’. In origineel doosje.- 7250 ‘Unterlegplatte’. In originele doosjes, twee doosjes, tien stuks per doosje(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 35/45 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#260Portmeirion Pottery, Stoke-on-Trent
Een miniatuur kamerpot van creamware met een veelkleurig decor van een distelvink op een bloeiende tak (vijf reprises). Onderaan gemerkt. Jaren 60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#66
Drie Afrikaanse houten beelden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20/25 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#124
Een voorwerp van zeepsteen met een gesculpteerd landschapsdecor.
Objet en stéatite à décor de paysage sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9,5 x 12 x 4 cmEstimate: € 60/80