#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#60Een tabakspot en een dekselpotje van porselein. Eén van Limoges.
A tobacco jar and a lidded porcelain pot. One of them is from Limoges.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 en 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#147Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
A plastic bust of a young girl after an example from the XIXth century.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#207BaroniteEen pijpenkop van beige en bruin geglazuurd aardewerk. In de vorm van een besnorde kop. Kuststof steel. Gemerkt.
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
#263Een korte pijp met een kop van bruyère in de vorm van een man met baard.
#56Een blauw-wit Delfts porseleinen kaarsenhouder.
#178Een deels witgepatineerd houten masker met jute en touw.
A partially white-washed wooden mask with jute and rope.No longer availableOnline onlyDim. H:40cmEstimate: € 80 / 100