Other lots in this auction
-
#32Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van Albert I. Niet gerookt.
A pipe with a pipe clay bowl in the shape of Albert I. Unsmoked.No longer availableOnline onlyDim. L. 19,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#107Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
A long pipe with a head genre Jacob of glazed earthenware. Marked. With a birch wood handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#99Een pijpenkop van kobaltblauw porselein versierd met een vergulde rozenstruik in reliëf. Metalen deksel.
A pipe bowl of cobalt blue porcelain decorated with a gilded rose bush in relief. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L. 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Gambier, Paris“La Soulouque”. Een kleine pijp van pijpaarde, kop in de vorm van een Afrikaans hoofd. Hoornen steel. Gemerkt.
"La Soulouque". A small clay pipe, cup in the shape of an African head. Horn stem. Marked.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#101Drie porseleinen pijpenkoppen, één versierd met een rokende jager getiteld Wilderer, de tweede met een jager en zijn buit, de derde met een jonge muzikante. Alle met metalen deksel.
Three porcelain pipe bowls, one decorated with a smoking hunter entitled Wilderer, the second with a hunter and his booty, the third with a young musician. All with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 80 -
#46Een Oosters pijpje van zwart terracotta met een gedreven zilveren of verzilverde steel.
An Oriental pipe of black terracotta with a hammered silver or silver-plated stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#50Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een baardige man met muts. Hoornen steel.
A small pipe with fine meerschaum head in the shape of a bearded man with a hat. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 70 / 80 -
#23JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#36Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#41Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een Schillerachtige figuur. Metalen aansluiting aan amberkleurige steel.
A pipe with pipe head of carved wood in the shape of a Schiller-like figure. Metal connection to amber colored stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#158Een zilveren en messingen tabaksdoos met opschrift met gegraveerd decor en tekst, met vermelding van het Beleg van Amsterdam in 1741.
A silver and brass tobacco box with an inscription with engraved decor and text, mentioning the Siege of Amsterdam in 1741.XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 60 / 80

