#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#116Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#45Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een baardige man met hoedje.
#5Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#99Een pijpenkop van kobaltblauw porselein versierd met een vergulde rozenstruik in reliëf. Metalen deksel.
#115Een lange Oosterse pijp met een metalen steel en met een grote kop in de vorm van een zwarte vuurpot.
#131Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#89Kleine stummel met porseleinen pijpenkop, versierd met jagers in een landschap. Steel, vochtsluis en mondstuk van berkenhout en hoorn. Metalen deksel.
Small bumblebee with a porcelain pipe bowl, decorated with hunters in a landscape. Stem, moisture lock and mouthpiece made of birch wood and horn. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#2Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small sea squirts with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#113Een deels houte pijpje in de vorm van een revolver.
A partly wooden pipe in the shape of a revolver.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
A pipe with a large meerschaum head in the shape of a bearded Bacchus. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 100 / 120