#128Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#120Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260 -
#145Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote hoed. Hoornen mondstuk.
Curved cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#115Een lange Oosterse pijp met een metalen steel en met een grote kop in de vorm van een zwarte vuurpot.
#39Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#2Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small sea squirts with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
#136C. Crop, LondonKleine pijp met een kop in de vorm van een jonge vrouw met grote hoed. Hoornen mondstuk met metalen aansluitring. Gemerkt.
Small pipe with a head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece with metal connecting ring. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#150Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#21Een korte pijp met gebeeldhouwd houten kop in de vorm van een indianenhoofdman.
A short pipe with a carved wooden head in the shape of an Indian chief.No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#11Een pijpenkopje genre Jacob in de vorm van een man met lange baard van gevernist pijpaarde.
#7Een pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van Albert I. Inscriptie Albert I en 1914. Letsel aan de kraag.
A sculpted meerschaum pipe bowl depicting Albert I. Inscription Albert I and 1914. Injury to the collar.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 cmEstimate: € 60 / 80