Other lots in this auction
-
#34Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een man met een hoedje.
A pipe with pipe bowl made of carved wood in the shape of a man with a hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144Een sigarettenpijpje met meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met fin de siècle hoed.
A cigarette holder with a meerschaum head in the shape of a young woman with a fin de siècle hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#109Een kleine pijp met een pijpaarden kop in de vorm van Queen Victoria.
A small pipe with a clay pipe head in the shape of Queen Victoria.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
A glazed pipe clay pipe bowl in the shape of a young woman.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#134Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Bacchus. Amberkleurige steel.
A pipe with a meerschaum head in the shape of Bacchus. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#57Een korte pijp met een jachthoornsteel en een sobere kop van gebeeldhouwd hout gemerkt “Bruyère garanti”.
A short pipe with a hunting horn stem and a sober head of carved wood marked "Bruyère Garanti".No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#121Een korte pijp met een kop van handbeschilderd porselein met voorstelling van twee paarden, de steel van gedraaid en gebeeldhouwd hoorn.
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted horn.No longer availableOnline onlyDim. L: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
A pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#10Een pijpenmannetje genre Barbizon van gebeeldhouwd hout. De steel verdwijnt in het lichaam, een benen pijpenreiniger in de linkerhand. Einde XIXde eeuw, mogelijk Saint-Claude.
A pipe man genre Barbizon of carved wood. The handle disappears into the body, a bone pipe cleaner in the left hand. End of the XIXth century, possibly Saint-Claude.No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#158Een zilveren en messingen tabaksdoos met opschrift met gegraveerd decor en tekst, met vermelding van het Beleg van Amsterdam in 1741.
A silver and brass tobacco box with an inscription with engraved decor and text, mentioning the Siege of Amsterdam in 1741.XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een paarlen hoofdtooi. Hoornen mondstuk met metalen verbinding.
Curved cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a pearl headdress. Horn mouthpiece with metal connection.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100

