Other lots in this auction
-
#136C. Crop, LondonKleine pijp met een kop in de vorm van een jonge vrouw met grote hoed. Hoornen mondstuk met metalen aansluitring. Gemerkt.
Small pipe with a head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece with metal connecting ring. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#28Een pijp met grote pijpenkop van pijpaarde in de vorm van een man met baard en grote tulband.
A pipe with a large bowl of pipe clay in the shape of a man with a beard and a large turban.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#90Stummel met grote porseleinen pijpenkop en vochtsluis, versierd met een meisje bij een waterpomp in een landschap, getiteld Gute Nachricht. Steel en mondstuk van berkenhout en hoorn. Metalen deksel.
Stummel with large porcelain pipe bowl and moisture lock, decorated with a girl at a water pump in a landscape, titled Gute Nachricht. Stem and mouthpiece made of birch wood and horn. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#100Een grote porseleinen reservistenpijpenkop versierd met een officier in een reliëfkrans van eikenloof. Achteraan de lijst der namen van Res. Laubmeier gedateerd 1892-1894. Metalen deksel.
A large porcelain reservist pipe bowl decorated with an officer in a relief wreath of oak leaves. At the end of the list of names of Res. Laubmeier dated 1892-1894. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L. 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#30Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Ulaan met baard en muts. Korte amberen, afgebeten steel.
A pipe with pipe bowl of sculpted meerschaum in the shape of a Ulaan with beard and cap. Short amber, bitten stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156Een tabakspotje van polychroom steengoed in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman. Onderaan gemerkt G. Hanns (?).
A small polychrome stoneware tobacco jar in the shape of the head of a pipe-smoking sailor. Marked at the bottom G. Hanns (?).No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 35 / 40 -
#65Een korte pijp met een meerschuimen kop gedragen door een volledige naakte vrouw. Hoornen mondstuk
A short pipe with a meerschaum head worn by a completely naked woman. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#10Een pijpenmannetje genre Barbizon van gebeeldhouwd hout. De steel verdwijnt in het lichaam, een benen pijpenreiniger in de linkerhand. Einde XIXde eeuw, mogelijk Saint-Claude.
A pipe man genre Barbizon of carved wood. The handle disappears into the body, a bone pipe cleaner in the left hand. End of the XIXth century, possibly Saint-Claude.No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#149Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
A glazed pipe clay pipe bowl in the shape of a young woman.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#91Stummel met porseleinen pijpenkop, versierd met een meisje en een jager Steel en mondstuk van berkenhout, bruyère en hoorn. Metalen deksel.
Stummel with porcelain pipe bowl, decorated with a girl and a hunter. Handle and mouthpiece of birch wood, briar and horn. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#3Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.
A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#140Een lange Reservistenpijp met een porseleinen kop versierd met herten in een landschap, in een bloemenkrans in reliëf. Lange steel versierd met een metalen paardje, hertshoorn, been en gedraaid hout.
A long Reservist pipe with a porcelain cup decorated with deer in a landscape, in a floral wreath in relief. Long handle decorated with a metal horse, deer horn, bone and turned wood.No longer availableOnline onlyDim. L. 118 cmEstimate: € 120 / 180

