Other lots in this auction
-
#74Een korte pijp met een gebeeldhouwde bruyère kop in de vorm van Voltaire. Hoornen steel.
A short pipe with a sculpted briar head in the shape of Voltaire. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#72Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een klauw met bal. Amberkleurige steel.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a claw with a ball. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#57Een korte pijp met een jachthoornsteel en een sobere kop van gebeeldhouwd hout gemerkt “Bruyère garanti”.
A short pipe with a hunting horn stem and a sober head of carved wood marked "Bruyère Garanti".No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Drie porseleinen pijpenkoppen, één versierd met een rokende jager getiteld Wilderer, de tweede met een jager en zijn buit, de derde met een jonge muzikante. Alle met metalen deksel.
Three porcelain pipe bowls, one decorated with a smoking hunter entitled Wilderer, the second with a hunter and his booty, the third with a young musician. All with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 80 -
#61Een klein pijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een grote belle époque hoed.
A small pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman wearing a large belle époque hat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#78Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met hoofddoek.
A pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a headscarf.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#123Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#121Een korte pijp met een kop van handbeschilderd porselein met voorstelling van twee paarden, de steel van gedraaid en gebeeldhouwd hoorn.
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted horn.No longer availableOnline onlyDim. L: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17Gambier, Paris“La Soulouque”. Een kleine pijp van pijpaarde, kop in de vorm van een Afrikaans hoofd. Hoornen steel. Gemerkt.
"La Soulouque". A small clay pipe, cup in the shape of an African head. Horn stem. Marked.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#110Een pijp met een verzilverd metalen steel en met een kop in de vorm van een olifant in blauw en wit porselein.
A pipe with a silver-plated metal stem and a head in the shape of an elephant in blue and white porcelain.No longer availableOnline onlyDim. L. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#16Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

