#135
Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een soldaat met lange baard en muts. Amberen mondstuk.
Crooked cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a soldier with a long beard and cap. Amber mouthpiece.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. L. 11,5 cmEstimate: € 80/100 -
#27
Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Pruisische soldaat. Korte amberen steel.
A sculpted Meerschaum pipe in the shape of a Prussian soldier. Short amber stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. L. 12,5 cmEstimate: € 80/100 -
#59
Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisje met een bloemenhoed. Hoornen mondstuk.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of a girl in a flower hat. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. L. 18 cmEstimate: € 80/100 -
#100
Een grote porseleinen reservistenpijpenkop versierd met een officier in een reliëfkrans van eikenloof. Achteraan de lijst der namen van Res. Laubmeier gedateerd 1892-1894. Metalen deksel.
A large porcelain reservist pipe bowl decorated with an officer in a relief wreath of oak leaves. At the end of the list of names of Res. Laubmeier dated 1892-1894. Metal lid.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. L. 14,5 cmEstimate: € 50/60 -
#121
Een korte pijp met een kop van handbeschilderd porselein met voorstelling van twee paarden, de steel van gedraaid en gebeeldhouwd hoorn.
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted horn.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. L: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#117
Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
A long pipe with a flamed plain head.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 30 cmEstimate: € 20/30 -
#51
Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/100 -
#133
Kromme pijp met een meerschuimen kop van een man met kroeshaar. Amberen steel met gedreven metalen aansluitring.
Curved pipe with a meerschaum head of a man with frizzy hair. Amber stem with driven metal connecting ring.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/100 -
#36
Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 40/60 -
#10
Een pijpenmannetje genre Barbizon van gebeeldhouwd hout. De steel verdwijnt in het lichaam, een benen pijpenreiniger in de linkerhand. Einde XIXde eeuw, mogelijk Saint-Claude.
A pipe man genre Barbizon of carved wood. The handle disappears into the body, a bone pipe cleaner in the left hand. End of the XIXth century, possibly Saint-Claude.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 16,5 cmEstimate: € 80/100 -
#119
Een lange pijp met een antropomorfe kop van baksteenrood steengoed en met rieten steel.
A long pipe with an anthropomorphic cup of brick-red stoneware and a reed stem.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 39 cmEstimate: € 30/40 -
#139
Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
Straight pipe of glazed pipe clay with head in the shape of a man with beard and moustache.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. L. 14 cmEstimate: € 40/50