#155Een tabakspot van polychroom porselein in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman.
#54Een pijp met een grote kop in de vorm van een man met een lange golvende baard. Berkenhouten steel met hoornen mondstuk.
A pipe with a large head in the shape of a man with a long flowing beard. Birch wood handle with horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#97Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een kasteel, de andere met een historische scène, welke een metalen deksel heeft.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a castle, the other with a historical scene, which has a metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#5Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
#117Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#100Een grote porseleinen reservistenpijpenkop versierd met een officier in een reliëfkrans van eikenloof. Achteraan de lijst der namen van Res. Laubmeier gedateerd 1892-1894. Metalen deksel.
A large porcelain reservist pipe bowl decorated with an officer in a relief wreath of oak leaves. At the end of the list of names of Res. Laubmeier dated 1892-1894. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L. 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#36Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#142Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met een paarlen hoofdtooi. Hoornen mondstuk met metalen verbinding.
Curved cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a young woman with a pearl headdress. Horn mouthpiece with metal connection.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#98Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een rivierlandschap, de andere met een jager en zijn lief.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a river landscape, the other with a hunter and his lover.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#116Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#6Pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een stierenkop met hoorns van zwart hoorn.
Pipe bowl of carved wood in the shape of a bull's head with horns of black horn.No longer availableOnline onlyDim. L. 8 cmEstimate: € 30 / 40