#218Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.
#269Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰.No longer availableDim. 265g - 800‰Estimate: € 100 / 150 -
#615Een lot met 5 Afrikaanse speren, diverse werktuigen en speer-en pijlpunten.
A lot with 5 African spears, various tools, and spear and arrowheads.No longer availableDim. 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#98C&A Voigt Sitzendorf“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#104Luc Van de Velde“Inkomhal, Paddeschoothof” & “Vlaamse zaal in het Museum, Sint-Niklaas”. 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Weergegeven in bijgevoegd boek “Luc VD Velde”.
"Entrance hall, Paddeschoothof" & "Flemish room in the Museum, Sint-Niklaas". A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom. Depicted in the attached book "Luc VD Velde."No longer availableDim. 48 x 57 en 53 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#522Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#88Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
A three-piece clock set of multicolored glazed Belgian earthenware.No longer availableDim. h: 18 & 25 cmEstimate: € 80 / 120