Other lots in this auction
-
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een designschaal en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132Céramique Montoise
Een grote balustervaas van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 53 cmEstimate: € 25 / 40 -
#117Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een driedelig rokerssetelletje op plateau (randschilfer), een schaal op voet, een klompje, een eivormig doosje en vier verschillende vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glansglazuur, bestaande uit een kandelaar, een een bord, een schoteltjes, drie potjes, een luciferhouder en twee vaasjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie verschillende schenkkannen en een grote flesvaas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#14Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. h: 13 - 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#8Flora, Gouda
Een gevarieerd lot Gouda, bestaande uit schaaltjes, vazen enz. Twintig stuks.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een oorvaasje van ‘Regina’, een bol kruikje van de ‘Koninklijke Goedewaagen’ en twee sierborden en een cachepot van ‘Schoonhoven’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#68Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig aardewerk met meerkleurige motieven. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20 / 35