Other lots in this auction
-
#108Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een kruikje, een oorvaasje, twee dekseldoosjes en een bol vaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 20/30 -
#75Regina, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote dekselvaas en een dekseldoosje met Delfts decor, een eirond vaasje, een kannetje en een schoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 58 cmEstimate: € 15/25 -
#90
Een lot Hollands aardewerk met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit zes verschillende vazen en een schenkkan. Enkele gemerkt van ‘Ram’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 14 - 47 cmEstimate: € 30/40 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25/40 -
#110Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een asbak, een eivormig dekseldoodsje, een cachepot en een platte schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 28 cmEstimate: € 30/60 -
#79Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateek, bestaande uit een platte ronde schotel, twee diepe schotels, een aperitiefschaal en een schaamtje met oor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 17 - 28 cmEstimate: € 25/40 -
#124Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#93Jumbo, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vijf kannetjes en een oorvaasje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 - 30 cmEstimate: € 15/25 -
#134Faïencerie René Dubois, Mons
Drie stuks aardewerk, bestaande uit drie vazen, twee schenkkannen, een kleine jardinière en een kleine schouwpendule. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 15/40 -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#136Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit viijf verschillende vazen en een dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 20/30