Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Val Saint Lambert

Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
Online only
Dim. H. 24 cm
SKU: 2401220118.
Category: Kristal.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #118
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #113

    Een langgerekte schenkkan en een schaaltje van geslepen en gekleurd Boheems kristal.

    Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.

    Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #82
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #233

    Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.

    Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #24

    “Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.

    Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #93
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.

    Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #245

    Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.

    Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #36

    Een lot kristal met amberkleurige decors, bestaande uit diverse kommen en vaasjes.

    Lot de cristal à décors de couleur ambre, composé de divers bols et vases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 26 & Ø: 8 - 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #237

    Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.

    Un panier et un vase en cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Y. Hiero

    Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Une nature morte florale. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #138

    Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.

    Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. (h: 20 - 38 cm)
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.

    Un album de cartes postales anciennes. 225 pièces
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 220 / 260
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #175
    Christaulin Aurelias Posivici

    “Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.

    “Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een porseleinen mokkaserviesje voor twee personen.

    Un service à moka en porcelaine pour deux personnes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #215

    Een paar porseleinen vazen met een meerkleurig decor van druiventrossen op blauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de grappes de raisins sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #117
    Turfmaster

    Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.

    Un set de golf complet avec treize bâtons dans un étui de transport et avec chariot. Comme neuf.
    No longer available
    Online only
    Dim. 110 w 155 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #216

    Drie kleine (Paneel 14 x 9 cm) en een groter landschap (Doek 24 x 32 cm). Lijsten beschadigd.

    Trois petits (panneau 14 x 9 cm) et un paysage plus grand (toile 24 x 32 cm). Cadres endommagés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    Antieke Lodewijk XV armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met bloemenversiering aan de rugleuning, zitting opnieuw bekleed met blauw fluweel. Klauwpoten.

    Fauteuil ancien Louis XV en chêne sculpté à décor floral au dos, siège retapissée en velours bleu. Pieds griffes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #248

    Een oude telefoon.

    Un vieux téléphone.
    No longer available
    Online only
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More