Similar lots by type
-
#202
Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#233
Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 7 & 22 cmEstimate: € 20/25 -
#24
“Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.
Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#225
Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
Vase en cristal ocre jaune à décor taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#245
Een schaaltje van geslepen kleurloos kristal met 800‰ zilveren voet.
Un bol en cristal incolore taillé avec base en argent 800‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 35/40 -
#82Val St. Lambert
Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.
Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#113
Een langgerekte schenkkan en een schaaltje van geslepen en gekleurd Boheems kristal.
Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 114.00 €Dim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 30/50 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#93Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#36
Een lot kristal met amberkleurige decors, bestaande uit diverse kommen en vaasjes.
Lot de cristal à décors de couleur ambre, composé de divers bols et vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 4 - 26 & Ø: 8 - 20 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#68
Een messingen kruis met gipsen(?) Christus. Achter bol glas en in zwartgelakt houten kader.
Croix en laiton avec Christ en plâtre (?). Derrière une vitre convexe et dans un cadre en bois laqué noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 64 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#265
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en een vlinder.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 35/50 -
#201
Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 38 cmEstimate: € 80/120 -
#150
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/160 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#192
Een lot van twee spiegels, een ronde en een rechthoekige in metalen frame.
Lot de deux miroirs, un rond et un rectangulaire dans un cadre en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 28 x 20 cm & Ø 20 cmEstimate: € 30/50 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#274
Een vierhoekige schotel van Japans porselein met geribde vleugel. XIXe eeuw. gerestaureerd.
Plat quadrangulaire en porcelaine du Japon à aile côtelée. XIXème siècle. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25,5 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#254
“De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.
“Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 46 x 57 cmEstimate: € 20/30 -
#125
Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 88 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#189
Een lot grafiek, bestaande uit een litho met orchidee naar De Bruyne, een ingekleurde antieke gravure met stadszicht, een kleine gravure “Der Papiermacher und Kartenmacher, een reproductie met grutto’s en een litho met een paard.
Lot graphique, composé d'une lithographie avec orchidée d'après De Bruyne, une gravure ancienne en couleurs avec vue sur la ville, une petite gravure Der Papiermacher und Kartenmacher, une reproduction avec des barges à queue noire et une lithographie avec un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#27
Een wijze met ruji-scepter van meerkleurig Chinees porselein.
Un homme sage avec sceptre ruji en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 30/40