Similar lots by type
-
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#100Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#29
Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.
Vase en cristal taillé rouge et incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#202
Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/45 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#267Ernest Claes
Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/100 -
#89Verbraeken
“Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 22 cmEstimate: € 35/50 -
#129
“Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 31 x 25 cmEstimate: € 35/50 -
#192W. Van Ryswyck
“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60/100 -
#10
Twee zittende figuren van meerkleurig Chinees porselein, waarbij één met ruyi en één met pijp.
Deux personnages assis en porcelaine chinoise multicolore, l'un avec un ruyi et l'autre avec une pipe.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 31 cm - 27 cmEstimate: € 25/35 -
#4
Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.
Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 13,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/50 -
#218Helmer
Een viool en twee strijkstokken in vioolkist. Losse kam en snaren. Te herbesnaren. Slijtage.
Un violon et deux archets dans une caisse. Avec peigne et cordes à remettre. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. L: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#91
Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
Un lot de trouvailles en faïence, composé de deux cruches et deux pots.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 23 cmEstimate: € 60/80 -
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#35
Een lot glaswerk, bestaande uit een rookgrijze karaf met beker, een rookgrijze kristallen karaf, een Booms glazen karafje, een blauwe karaf met verzilverd halsmontuur en meerkleurig Italiaans vaasje.
Lot de verrerie, composé d'une carafe avec coupelle gris fumé, d'une carafe en cristal gris fumé, d'une carafe en verre de Boom, d'une carafe bleue à col argenté et d'un vase italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25/35