Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.
Val Saint Lambert

Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
Online only
Dim. H. 24 cm
SKU: 2305220118.
Category: Kristal.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #118
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #84

    Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.

    Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #172
    Star Cristal

    Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.

    Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #50

    Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

    Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #100
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #275

    “Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.

    Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140
    Nicole Halsberghe

    Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959. - “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.

    Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #137

    Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.

    Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104

    “Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.

    "Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 cm x 62 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #39
    Delft

    Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.

    Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #248
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een wit metalen kandelaar met geborsteld blauwe zuil, gemerkt ‘Menu, Denemarken’ en een wit metalen pul met glazen bodem.

    Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More