Other lots by val Saint Lambert
#588Val Saint Lambert
Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;
#658Val Saint Lambert
#657Val Saint Lambert
#337Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, Val Saint Lambert (niet gemerkt).
#71Val Saint Lambert
Een kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#297Val Saint LambertPeriod: 1935
#271Val Saint Lambert
#221Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen Art Deco vaas. Onderaan gemerkt.
#3Val Saint Lambert
Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#33Val Saint Lambert
Een vintage kristalglazen vaas, geslepen met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#586
Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#170
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#352Duchin CreationPeriod: 1944 - 1950
Een zilveren kandelaar, Duchin Creation, sterling silver, New York, U.S.A., 1944-1950. Met verzwaarde voet.
#519
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.
#545
Twee penningen ter gelegenheid van de Tentoonstelling “Het Dier op Munten en Medailles” te Brussel en te Antwerpen in 1973. Naar een munt van de Nerviërs uit de eerste eeuw AD. De éne Au 750/1000 (18 kt) 10 g, de andere Ag 950/1000 7,2 g.
Two commemorative medals from the Exhibition "Animals on Coins and Medals" in Brussels and Antwerp in 1973. Based on a coin from the Nervii tribe from the 1st century AD. One is made of Au 750/1000 (18 kt) 10 g, the other of Ag 950/1000 7.2 g.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#127Steiff, Germany
Een Steiff 420825, zwarte Mohair Teddybär, 1907 Replica. Limited edition No. 00934 / 3000, met certificaat.
A Steiff 420825, black Mohair Teddy Bear, 1907 Replica. Limited edition No. 00934 / 3000, with certificate.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#187
Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
#114Prosper BosteelsPeriod: 1881 - 1964
“Het kerkje van Vlassenbroek aan de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pros Bosteels.
#311Märklin
Een lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.
A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585
19 Belgische munten, Leopold I, 5 c, 1864, CuNi, 20 c, 1861, CuNi en Leopold II, 1 c, 1902 Nl en 1907 Fr, Cu; 2 c, 1905 Fr (2 x), Cu; 5 c, 1895 (Nl en Fr), CuNi; 10 c, 1894 Nl en 1905 Fr, Michaux, CuNi; 25 c, 1909 Fr, Michaux, CuNi; 50 c, 1898 Nl, 1909 Fr (2 x) en Nl, Ag 835/1000, 3 x 2,5 g; 1 Bef, 1887 Nl en 1909 Fr (2 x), Ag 835/1000, 3 x 5 g; 2 Bef, 1909 Nl, Ag 835/1000, 10 g.
19 Belgian coins, Leopold I, 5 c, 1864, CuNi; 20 c, 1861, CuNi and Leopold II, 1 c, 1902 Nl and 1907 Fr, Cu; 2 c, 1905 Fr (2 x), Cu; 5 c, 1895 (Nl and Fr), CuNi; 10 c, 1894 Nl and 1905 Fr, Michaux, CuNi; 25 c, 1909 Fr, Michaux, CuNi; 50 c, 1898 Nl, 1909 Fr (2 x) and Nl, Ag 835/1000, 3 x 2.5 g; 1 Bef, 1887 Nl and 1909 Fr (2 x), Ag 835/1000, 3 x 5 g; 2 Bef, 1909 Nl, Ag 835/1000, 10 g.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#366
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#334P. Regout & Co, Maastricht
Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.
A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.No longer availableDim. h 29,5 cmEstimate: € 40 / 60