Other lots by Val Saint Lambert
-
#369Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#379Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint lambert.
-
#623Val Saint Lambert
Een vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
-
#647Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
-
-
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas bordeaux in de massa.
Place a bid ›Dim. h 21,5 cm -
#241Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
Place a bid ›Dim. 24,5 cm -
#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#361Val Saint Lambert
Een kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
-
#353Val Saint Lambert
Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
-
#383Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
-
#373Val Saint Lambert
Een lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
-
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
-
#679Val Saint Lambert
Een lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
-
#358Val Saint Lambert
Een lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
-
#371Val Saint Lambert
Een lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
Similar lots by type
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
-
#105Glashütte LimburgPeriod: 1970
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#45
Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.
-
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
-
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
-
#187Francesco Librizzi Fontana ArtePeriod: 2017
“Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
-
#55
Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
-
#386
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
-
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
-
#96
Een bijzetmeubel in Bauhaus stijl, ca 1935, in verchroomd metaal gefineerd hout.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#389
Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
-
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
-
#276Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.
-
#116Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage bar-cart in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. Het onderste glas heeft een klein barstje in een hoek.
-
#608
Een modern design mat zwart metalen wandlampjes.
-
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
-
#286Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
Other lots in this auction
-
-
#411Lego
Een vintage Lego 744 set, in orignele doos met handleiding.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
-
-
-
#382Henri Matisse
Een lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
-
#437STS Abel Zagreb
Een meerkleurig Art Deco stijl geperst glazen kom op voet met handgrepen in de vorm van duiven. Vintage heruitgave in slakkenglas door STS Abel Zagreb, glasfabriek Steklarna Hrastnik.
-
#430
Een paar 14 kt geelgouden en zilveren oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en twee robijnen met en gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
-
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992
“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
-
#68
Een lot van 7 varia miniatuur auto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures. -
#319Thomas Rowlandson
“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.