#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#61Een vintage asbak met 3D kattenhoofd ingeprint.
A vintage ashtray with a 3D printed cat head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#46Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#78Val Saint LambertEen klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
A barometer with walnut veneer. Glass missing.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30