Een kristallen glasservies voor 12 personen, Val Saint Lambert, bestaande uit - kleurloos - : 12 waterglazen, 12 champagnefluten, 9 rode wijnglazen, 1 glas voor witte wijn en een afgeslepen waterglas, 11 groene en 12 roze witte wijnglazen.
Val Saint Lambert

A crystal glassware set for 12 people, Val Saint Lambert, consisting of - colorless - : 12 water glasses, 12 champagne flutes, 9 red wine glasses, 1 white wine glass, and a cut water glass, 11 green and 12 pink white wine glasses.
Dim. h 18 cm (champagne)
SKU: 2705250137.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 200 / 300

Other lots by Val Saint Lambert

  • #245
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met etiket: Val Saint Lambert.

    A crystal lamp base, green colored in the mass, marked underneath and with label: Val Saint Lambert.
    Dim. h 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, bordeaux en kleurloos, gemerkt met etiket en onderaan: Val Saint Lambert en M.

    A cut crystal vase, bordeaux and colorless, marked with label and at bottom: Val Saint Lambert and M.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een set van 6 kristallen onderzetters, Val Saint Lambert, in hun originele doos.

    A set of 6 crystal coasters, Val Saint Lambert, in their original box.
    Dim. Ø 9.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #13
    Val Saint Lambert

    Een set van 12 kristallen onderzetters met de zodiac, gemerkt Val Saint Lambert, in houten kistje.

    A set of 12 crystal coasters with the zodiac, marked Val Saint Lambert, in wooden box.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41
    Val Saint Lambert

    5 kristallen kandelaars, gemerkt Val Saint Lambert, in hun originele verpakking.

    A lot of 5 crystal candlesticks, marked Val Saint Lambert, in their original packaging.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #89
    Armand Apol
    Period: 1879 - 1950

    “Op kraambezoek”, een ets in kleur naar een werk van Jacob Smits, met opschrift en genummerd 42/200.

    "On a visit to the maternity ward", a color etching after a work by Jacob Smits, with inscription and numbered 42/200.
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Schrijftafel met bijpassende stoel. Klassieke stijl.

    Writing desk with matching chair. Classic style.
    Dim. H 78, B 120, D 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51

    Een paar 19e eeuwse zilveren sauskommen in Lodewijk XV-stijl. Keuren met gestileerde lelie. 665 g.

    A pair of 19th-century silver sauce boats in Louis XV. Maker's mark with stylised fleur de lys. 665 g.
    Dim. H 15, L 17 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #329
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Twee schepen bij laagwater”. Olieverf op paneel, getekend.

    "Two ships at low tide". Oil on panel, signed.
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een beschilderde Baskische vaas met een dansend koppel in het decor. Onderaan getekend; Berne en gemerkt; Ciboure.

    A painted Basque vase depicting a dancing couple in the decoration. Signed at the bottom; Berne and marked; Ciboure.
    Dim. Hoogte 26, Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor.

    A pair of Chinese porcelain plates with blue and white floral decoration. Qianlong design.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,42 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.42 ct.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #427

    “Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.

    "At the table", a porcelain group depicting a mother with 3 children and a dog. Small damage to the mother's hairpiece. Marked with a crowned F.
    Dim. 18 x 25 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128
    Delheid

    Een lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.

    A lot of 24 silver forks and spoons of varied types including 3 marked Delheid, mainly Belgian hallmarks from before 1868. 1335 grams.
    Dim. oa AG 950‰
    Estimate: € 700 / 900
  • #350

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.82 ct.
    Dim. 5,04 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #149
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Mijmerend meisje”, een potloodtekening in ovalen passe-partout, gesigneerd.

    "Contemplative Girl," a pencil drawing in an oval mat, signed.
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00