Other lots by Val Saint Lambert
#13Val Saint LambertEen set van 12 kristallen onderzetters met de zodiac, gemerkt Val Saint Lambert, in houten kistje.
A set of 12 crystal coasters with the zodiac, marked Val Saint Lambert, in wooden box.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Val Saint Lambert5 kristallen kandelaars, gemerkt Val Saint Lambert, in hun originele verpakking.
A lot of 5 crystal candlesticks, marked Val Saint Lambert, in their original packaging.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 100 / 150
"On a visit to the maternity ward", a color etching after a work by Jacob Smits, with inscription and numbered 42/200.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85Schrijftafel met bijpassende stoel. Klassieke stijl.
#548Een beschilderde Baskische vaas met een dansend koppel in het decor. Onderaan getekend; Berne en gemerkt; Ciboure.
#323Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van flora. Qianlong decor.
A pair of Chinese porcelain plates with blue and white floral decoration. Qianlong design.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#360Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#427“Aan tafel”, een porseleinen groep voorstellend een moeder met 3 kinderen en hond. Kleine schade aan het haarstuk van de moeder. Gemerkt met een gekroonde F.
#128DelheidEen lot van 24 zilveren vorken en lepels van gevarieerd makelij waaronder 3 gemerkt Delheid, verder hoofdzakelijk Belgische keuren waaronder van voor 1868. 1335 gram.
"Contemplative Girl," a pencil drawing in an oval mat, signed.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40 / 60