#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#194Een Afrikaanse ceremoniele dolk met houden heft.
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#177Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert asbak, onderaan gesigneerd
#101Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableOnline onlyDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#4Een vintage muziekdoos, met porseleinen pop aan vleugelpiano.
A vintage music box, with porcelain doll on grand piano.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 16cmEstimate: € 30 / 35 -
Two long brown leather fantasy necklaces with pendants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#253Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Two carved stone statues, African work.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50