#43Een bloempot getekend Delfts by Boch.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#143Een lot bestaande uit een Imari schaal en 12 houten onderzetters in etui met lakwerk.
A lot consisting of an Imari bowl and 12 wooden coasters in a case with lacquer.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 30,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#37Een polyester helm met gelaat van een leeuw.
A polyester helmet with a lion's face.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#59Een porseleinen beeldje van 2 putti’s met vergulde bal. Onderaan gemerkt “CS” met pijl door en vogel.
#276Porceval, Valencia“Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Clown with flute". A figurine of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212Een paar houten sculpturen, met ‘schunnige ‘good man’’, en een notenkraker.
A pair of wooden sculptures, with 'salacious good man', and a nutcracker.No longer availableOnline onlyDim. h 16 & 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#293Abstract geschilderde glazen dame-jeanne vaas. Beschadigingen aan de verf.
Abstract painted glass demijohn vase. Damage to the paint.No longer availableOnline onlyDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#142Een set van 2 decoratieve eieren in steengoed.
#150Maria Innocentia hummelEen porseleinen hummel, genummerd 136/1.
A porcelain Hummel, numbered 136/1.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 35 / 45