#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#190Een lot van 2 vazen met pastelroze bloemen, Limoges en Bareuther.
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#253Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Two carved stone statues, African work.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Een porseleinen beeldje van 2 putti’s met vergulde bal. Onderaan gemerkt “CS” met pijl door en vogel.
#103Een lot porseleinen borden met beschilderd rozendecor.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#13Een verzilverde baby-rammelaar met belletjes en een fluitje en parelmoer handvat.
A silver plated baby rattle with bells and a whistle and mother of pearl handle.No longer availableOnline onlyDim. l 15.5 cmEstimate: € 30 / 35