#217Een coupe van kristal. Aan de bovenrand twee schilfertjes.
#180Een Chinees porseleinen dekselvaas met groen decor met vogels en bloemen.
A Chinese porcelain lidded vase with green decor with birds and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#192Een set van 2 porseleinen kandelaars gemerkt Capo Di Monte.
#158Twee glazen kommetjes met vergulde rand en een bierpul van Kulmbacher.
#250Een vierdelig koffie- en theestel met houten handvatten op dienblad. Scharnieren van de deksels los. XIXe eeuw.
A four piece coffee and tea set with wooden handles on a tray. Hinges of the lids loose. XIX century.No longer availableOnline onlyDim. 20-33cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een Chinese replica van een Gunto type 98.
A Chinese replica of a Gunto type 98.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 200 / 240 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
A covered vase of Satsuma porcelain with floral decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45