#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#107Een lot van 4 schaalmodellen , 1/18 , Lancia , Shelby , Chevrolet en BMW (beschadigd) .
#159Een lot van 3 Chinese lakpaneeltjes met vogel en bloemendecor uit beschilderd parelmoer.
A lot of 3 Chinese lacquer panels with a bird and floral decor in painted mother-of-pearl.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 14cmEstimate: € 35 / 50 -
#114Anne GeddesEen fotoboek, de wereld van Anne Geddes.
A photo book, the world of Anne Geddes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
#61MuranoEen lot van 2 glazen asbakken, waarvan 1 Murano gekleurd en 1 onleesbaar gemerkt.
#252Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad.
A three-piece coffee set of silver-plated metal on a tray.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
A pair of onyx lamps, Pakistan style. One damaged in the center edge. Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25 / 30