Other lots by Val Saint Lambert
-
#78Val Saint Lambert
Een klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
A small chalice vase, purple in the mass. Several small flakes.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 20,5 cmEstimate: € 30/35 -
#299Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15
Similar lots by type
-
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#216
Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#191
Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60/90 -
#152
Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25/50 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#151Maria Innocentia Hummel
Een Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 30 cmEstimate: € 30/40 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#9
Een vintage tafellamp bestaande uit een mexicaans terracotta beeld met een stoffen kap.
A vintage table lamp consisting of a Mexican terracotta statue with a fabric shade.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 63 cmEstimate: € 25/35 -
#52
Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 15 cmEstimate: € 40/60 -
#132Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45/55 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#243Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#46
Een lot van 6 Chinees porseleinen vaasjes.
A lot of 6 Chinese porcelain vases.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50 -
#167
Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
A glazed earthenware vase, modern shape. Mark at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 27 x 26cmEstimate: € 25/50 -
#220Kashmir
Handgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 90 x 92 cmEstimate: € 35/50 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#150
Een spiegel met vergulde metalen frame.
A mirror with gilded metal frame.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 90 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#250
Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/50