Other lots by Val St. Lambert
#757Val St. LambertEen vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#598Val St. LambertEen asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#597Val St. LambertTwee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#398Val St. LambertEen kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
#448Val St. LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt met sticker.
Vase en cristal taillé incolore. Marque avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#378Val St. LambertEen lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.
#371Val St. LambertTwee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
#368Val St. LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal met een verguld fries van musicerende en dansende klassieke personages op een gesatineerde achtergrond. Gemerkt.
#338Val St. LambertEen lot van acht glazen van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#347Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#337Val St. LambertEen grote coupe van geslepen kristal, gedeeltelijk groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80 / 120