Similar lots by type
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
Other lots in this auction
-
#282
Een Afrikaanse houtgesculpteerd decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#28
Een set van twee polychrome beelden in Capodimonte stijl, Italiaans werk.
A set of two polychrome statues in the Capodimonte style, Italian work. -
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
-
#112
Een varia lot van 2 vazen en een blauw-wit deksel vaas, waarvan 1 Boch en 1 Kobalt K Stile Sevres.
A mixed lot of 2 vases and a blue and white covered vase, including 1 Boch and 1 Cobalt K Stile Sevres. -
#33
“Liggend naakt”. Een hout gesculpteerd beeldje, modern figuratief.
-
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
-
#1
Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
-
#167
Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
-
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
-
-
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.