#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
#229Een vaas op piedouche van porselein, rijkelijk verguld en versierd met Napoleontische scènes. Oren in de vorm van odalisken.
#112‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#526Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..
A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.No longer availableDim. 290 x 204 cmEstimate: € 100 / 150 -
#341SchatzEen scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.
#406Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#693Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.
#26Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.
#289“Marktscène te Rome”, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), draagt handtekening.
"Market scene in Rome", a painting, oil on canvas (re-lined), signed.No longer availableDim. 27 x 51 cmEstimate: € 80 / 120