Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.
Cartier

A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
Dim. H. 30 cm
SKU: 1712240093.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 150 / 200

  • #267
    Steiff, Märklin

    “Gürteltier 45 für Märklin”, een pluche gordeldier geproduceerd door Steiff voor Märklin voor het 150-jarige bestaan van Texas. Nr 999147, in ongeopende originele plastic verpakking.

    "Gürteltier 45 for Märklin", a plush armadillo produced by Steiff for Märklin for the 150th anniversary of Texas. No. 999147, in unopened original plastic packaging.
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #448

    Een Chinese gesculpteerde koro op houten sokkeltje. Gesteund op 3 klauwpoten, met diverse ornamenten. In originele doos.

    A Chinese carved incense burner on a wooden pedestal. Resting on 3 clawed feet, with various ornaments. In original box.
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #665
    Emporio Armani

    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een precolumbiaanse aardewerken karaf met gesculpteerd figuur. Peru.

    A Pre-Columbian earthenware carafe with a sculpted figure. Peru.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een precolumbiaans blackware keramieken kruikje. Barst en gaatje in de zijkant.

    A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.
    Dim. 12 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #591

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken pijp met met afbeelding van 2 kanovaarders, waarvan 1 met hoofd en hand manco.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pipe depicting 2 canoeists, one missing head and hand.
    Dim. 14 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00