#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Hulschenreuther en Dupont- FourdrigniersEen porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.
#273Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.
#76Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.
A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.No longer availableDim. 161 x 31 x 64 mEstimate: € 200 / 300 -
#43Een eikenhouten wandconsole met gesculpteerd hoofd, monogram aan de zijkant. Vroeg 19e eeuw.
An oak wall console with sculpted head, monogram on the side. Early 19th century.No longer availableDim. 21 x 11 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#588Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of blue and white porcelain ginger jars, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
"Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.No longer availableDim. 25 x 42 x 10 cmEstimate: € 100 / 150