#538Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#688Een antieke Indonesische Wayang pop. De lederen vleugels zijn gescheurd.
#250Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 6,04 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#106Een ovalen glazen design salontafel met 2 hoekvormige poten
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#633Een blackware keramieken karaf met schenktuit, Peru. Vermoedelijk precolumbiaanse replica, 20e eeuw.
A blackware ceramic carafe with a spout, Peru. Presumably a pre-Columbian replica, 20th century.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.No longer availableDim. 98 x 43 x 40 cmEstimate: € 40 / 60