#293Een oude replica van een middeleeuws zwaard.
#58Een oude Engelse degen gemerkt op de rug LONDON MADE .
An old English sword marked LONDON MADE on the back.No longer availableDim. l 97 cmEstimate: € 50 / 80 -
#644Een Zuid-Amerikaanse bajonet in lederen schede. Artilleria nacional.
A South American bayonet in leather sheath. National Artillery.No longer availableDim. L:56cmEstimate: € 60 / 80
#285Marc SleenNero. 13 albums uitgegeven door Het Volk (matige tot slechte staat) en 23 albums uitgegeven door Standaard Uitgeverij (overwegend jaren zeventig) in vier kleuren (zeer goede staat), op Het Bobo Beeldje na.
Nero. 13 albums published by Het Volk (moderate to poor condition) and 23 albums published by Standaard Uitgeverij (mostly 1970s) in four colors (very good condition), except for Het Bobo Beeldje.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#60Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
#16Een kleine antieke lessenaar met bank en porseleinen inktpot.
A small antique lectern with bench and porcelain inkwell.No longer availableDim. 77 x 70 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#606Een Perzich handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 410 x 110cmEstimate: € 40 / 60 -
#483Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.
A pair of Chinese porcelain vases and covers with blue and white design. With foo dogs on top.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#331GoudaEen lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.
A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
#258Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250