#104Bloemenvaas, aquarel. Getekend.
#78Hoofd van de Sphinx in gips.
#110P. Peelman‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman
#70Een messingen kandelaar.
#135Een massief rood koperen melkkit.
#80Lotje gereedschap voor goudsmid met vijlen, zaagje en ringmaat.
#194Een paar metalen kandelaars.
Mermaid. Design realized in plaster for an Antwerp yacht club. Signed Y. Fain.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 39 cmEstimate: € 30 / 50