#14“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. h: 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101Mediterraan straatbeeld. Vintage olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#174Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
A large rectangular wall mirror with a silver-patinated frame.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een beeldje van een oude wijze in speksteen. Chinees werk.
#80Lotje gereedschap voor goudsmid met vijlen, zaagje en ringmaat.
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#5Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#83Afrikaans beeldje gesneden in hout. Ob Ogboni Yoruba, Nigeria. Mogelijk XIXde eeuw.
#70Een messingen kandelaar.
#139“De watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 32 cmEstimate: € 60 / 80