#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
#53Christian Defays“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#1Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
A black round metal pecked measuring cup. 1/2 decaliter, marked J.J. Hardeman.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#51Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
Gerard Majella, a painted vintage plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 50 / 75