#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#127Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
#61“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
"Congo". A yellow copper sculpture representing the former Congo being carried in two hands. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een lot van 3 oude grés schenkkannen waarvan de grootste beschadigd/gelijmd.
A lot of 3 old stoneware pitchers, with the largest one being damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#212Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
A book about gold by Johann Willsberger.No longer availableOnline onlyEstimate: € 5 / 10