#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#24“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Standing nude." A vintage patinated wood sculpted figurine. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een zilverkleurige porseleinen vaas.
#16Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#96Een lot van drie Vlaams aardewerken borden met spreuken: Zooals ‘t klokje thuis tikt, tikt het nergens, Hoe meer haaste hoe min spoed en De morgenstond heeft goud in den mond.
A lot of three Flemish earthenware plates with inscriptions: "There's no place like home," "Haste makes waste," and "The early bird catches the worm."No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#42Een boek over goud door Johann Willsberger.
#44Een blauw en wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
A blue and white porcelain bonbonnière with a romantic scene.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26VazoliniEen Italiaans majolica klokje, gemerkt.
#243Een kleurloos kristal geslepen trompetvaas.
A colorless crystal cut trumpet vase.No longer availableOnline onlyDim. 30,5 x Ø 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
A lot of 7 figurines, including a bronze Buddha, a wooden carved couple, and 4 gilded travel Buddhas.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 cmEstimate: € 40 / 60