#36Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
A vintage design vase with an organic shape. Presumably Murano.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 63 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#153Giuseppe Armani CapodimonteEen vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
A vintage plastic sculpture of 2 doves on a flower branch. Marked.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#32Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 10 / 20