#189
Een gesculpteerde houten buste. Afrikaans werk.
A wooden sculpted bust. African work. -
#34Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
A crystal vase, green in mass coloring, Val Saint Lambert, signed at the bottom and also marked with a sticker from the mid-20th century. Bottom has some chipping damage. -
#242
Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme. -
#193
Een oude aarden vaas met 4 oren. Zware restauratie aan de hals. Vermoedelijk Mediterraans.
#25
Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch. -
#138
Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters. -
#74Junghans
Een vintage porseleinen wandklokje. Gemerkt Junghans, verso genummerd.
A vintage porcelain wall clock. Marked Junghans, numbered on the back. -
#30
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multicolored vintage earthenware vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#227Bavaria
Een groot lot porseleinen borden 46 stuks, twee theepotten, een terrine, twee melkkannen en 14 schotels met goudkleurige decoratie.
A large lot of porcelain plates, 46 pieces, two teapots, a tureen, two milk jugs, and 14 dishes with gold-colored decoration. -
#121
#282
Een Afrikaanse gesculpteerd houten decoratief beeld/pot met afneembaar deksel.
An African wood carved decorative figure/pot with removable lid. -
#187Val Saint Lambert
A lot of 8 crystal coasters. 6 with zodiac signs and two larger ones (fruit & roses).