#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#144Ch. Stokbroeckx
#72
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#49
Een vintage zwart croco lederen handtas.
A vintage black crocodile leather handbag. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#135
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Heidezicht". A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details.