#241N. d’Orbe“Poèsie Champètre”, een ets, gesigneerd, genummerd, gedateerd en getiteld buiten de plaat. N. d’Orbe, 1969, 2/250.
#258“Cendrillon”. Litho naar een werk van J. Hiddemann.
"Cendrillon". Lithograph based on a work by J. Hiddemann.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 25 / 40 -
#68LeytensEen abstract sculptuur in composiet op een zwarte voet. Gesigneerd Leytens.
An abstract sculpture in composite on a black base. Signed Leytens.No longer availableOnline onlyDim. h 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#144Een polychroom aardewerken Delfts bord met bloemdecor.
A polychrome earthenware Delft plate with flower decoration.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#264Petru Vintila“Dorothea”. Gravure door F. Weber naar W. von Kaulbach.
"Dorothea". Engraving by F. Weber after W. von Kaulbach.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#131LacosteEen vintage lederen crossbody schoudertas, vooraan en binnenin met label gemerkt Lacoste.
#165Een lot van twee zwarte metalen draadmanden.
A lot of two black metal wire baskets.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 x 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#203Een borstbeeld van Pierrot met een roos. Italiaans porselein.
A bust of Pierrot with a rose. Italian porcelain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#143Capo di MonteEen lot van 2 uilen gemerkt G. Armani, Capo Di Monte.
A lot of 2 owls marked G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146Een Afrikaans olifantenmasker. Met sporen van polychromie.
#50Een grote vintage Franse glazen vaas.
#67Een Chinees porseleinen dekselvaas met vergulde details en decor van bloemen. En fo-hond op de dekselknop.
A Chinese porcelain lidded vase with gilt details and flower decoration. A foo dog on the lid knob.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 25 / 35