#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
#248Dal Negro. Een schaakspel met bord.
#41De Meulemeester“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#262Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.
#117Een maquette van een vissersboot.
Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/2 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 34 x 37 cm