Other lots in this auction
-
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyDim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#236
Lot stripalbums. O.m. Piet Pienter en Bert Bibber, Kiekeboe, Dees Dubbel, Pits & Kaliber, Kari Lente, Jommeke, Karl May, Bessy, Speciale Edities Suske en Wiske, Jerom, Tijl Uilenspiegel (Strip Klassiek) enz. enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/35 -
#86
“Een vissersboot”. Aquarel op papier.
"Un bateau de pêche". Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 14 cm x 17 cmEstimate: € 20/40 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#258Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. 34 albums uit de rode reeks. Ongekleurde exemplaren (14), oude uitgaven (eerste uitgave: nrs 15, 24, 29, 31) in slechte staat, enkele ontbrekende covers.. Tweekleurige exemplaren (16), meestal eerste uitgaven, slijtage. Vierkleurige exemplaren, (4) oude uitgaven, redelijke staat. Ed. Standaard UItgeverij.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 40/50 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#8
Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#87
“Delial bruint vlugger, beschermt beter”. Een geëmailleerd reclamebord.
Delial bronze plus vite, protège mieux. Un panneau publicitaire émaillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. 92 x 48 cmEstimate: € 35/45 -
#43A. Wirtz
“Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.
« Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 23 cmEstimate: € 20/25