Similar lots by type
-
#120Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#134Céramique Montoise
Een bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cm -
#135Cérmique Montoise
Drie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. h: 17, 21 & 23 cm -
#139Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cm -
#126Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20 - 32 cm -
#124Koninklijke Goedawaagen
Een lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#143
Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13 & 15 cm -
#142Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#129Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cm -
#140Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 40 cm -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#138Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 17 - 29 cm -
#136Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12 - 27 cm -
#128Regina, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 37 cm -
#130
Een halsvaas, een dekselvaas en twee schoteltjes van Hollands plateel met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#122Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 21 cm -
#137
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#133Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#141Royal Zuid-Holland
Een sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 36 cm -
#145Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 12 - 29 cm -
#132Céramique Montoise
Drie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 26 & 33 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#131
Een zeshoekige vaas en dekselvaas van meerkleurig Hollands plateel met Delftse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘50.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €
Other lots in this auction
-
#61Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een asbak met luciferdoosjeshouder van meerkleurig plateel met mat glazuur. Respectievelijke decors ‘Penseo’ & ‘Corona’. Gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm -
#99G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cm -
#93Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een bureaustelletje met decor ‘Emanuel’ en twee dekeslpotjes met decors ‘Abby’ & ‘Grimsby’. De twee laatsten uit 1929 & 1931. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. Ø: 7,5 cm, l: 23 cm -
#29Royal Zuid-Holland
Een grote oorvaas en een bolle schankkan van Gouds plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors, resp. ‘Kitty’ & ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#50Iris, Gouda
Een grote aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Bakfoutje aan de binnenkant van de hals.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 40 cm -
#65Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 5 - 25 cm -
#118Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vijf verschillende vaasjes van meerkleurig Gouds plateel. Allen gemerkt onderaan. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 16 cm -
#79Céramique Montoise, Bergen
Een aardewerken ensemble, bestaande uit vier potjes en een dekselpotje op een schotel, versierd met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak door Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. Ø: 5 - 24 cm -
#71Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949
Een kandelaar en een vaasje van meerkleurig aardewerk op een dienbladje, versierd met een decor van Antoine Dubois. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 14 & 21 cm -
#1Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee vaasjes van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor met hoogglanzend glazuur. Decor 380. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 53.00 €Dim. h: 16,5 & 19,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#108Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 14 - 23 cm