Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kruisbeeldje met fijn gesculpteerde ivoren corpus. XVIIIe eeuw. Handje gebarsten.

Een kruisbeeldje met fijn gesculpteerde ivoren corpus. XVIIIe eeuw. Handje gebarsten.

Petit crucifix au corps en ivoire finement sculpté. XVIIIe siècle. Fissure à une main.
Online only
Dim. h: 24 cm
SKU: 2104200051.
Categories: ivoor, XVIIIe eeuw.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #51
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #103

    “Horen, zien & zwijgen”. Drie gesculpteerde beeldjes van wrattenzwijnivoor.

    ”Singes de la sagesse”. Trois statues sculptées en ivoire de phacochère.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #181

    Een bord en een schotel van Delfts aardewerk, waarbij één recent pauwstaartbord met gele rand, gemerkt van De Clauw. De schotel uit de XVIIIde eeuw met randschade en een oude herstelling met ijzeren nieten.

    Une assiette et un plat en faïence de Delft, l’assiette récente à décor à l’éventail marquée De Clauw, le plat du XVIIIe siècle aux dégâts au rebord et avec une réparation ancienne aux agrafes en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #325

    Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #383
    Jean Moisy
    Period: 1714 - 1782

    Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #228

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #96
    Marie Rosalie Bertaud

    Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.

    Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58,5 x 48 cm
    Estimate: € 140 / 200

Other lots in this auction

  • #92
    Mario Brunetti
    Period: 1907 - 1995

    “Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.

    ”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #279
    Ch. Croonst

    “Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    “Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #164
    Jouet

    “Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66
    Bent Lauridsen
    Period: °1926

    “Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.

    ”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).

    François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #283

    Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.

    Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #334
    Jan C. Neervoort

    “Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.

    ”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349
    J. Van Sintjan

    “Havengezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #343

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More