#628
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een vrouw met een trom.
#671
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
#89
Een ivoren waaier met een decor van personages.
#668
#452
“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
#513
Lot de neuf bustes de femmes africaines en ivoire taillé sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 9 -12 cmEstimate: € 150/180 -
#573
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#540
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een waterbuffel met kalf.
#543
Een lamp van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren. Op houten sokkel.
Lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux. Sur socle en bois. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120
#71
“Madonna met kind”. Twee bas-reliëfs van gestoken hout.
“Vierge à l’Enfant”. Deux reliefs en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 44 & h: 55 cmEstimate: € 30/50 -
#322Octave SoudanPeriod: 1872-1948
“Kapelletje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite chapelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 53,5 cmEstimate: € 100/150 -
#449Frans Masereel
“Personages bij een boom”. Een inkttekening. Gemonogrammeerd.
“Personnages devant un arbre. Dessin à l’encre. Monogrammé.No longer availableDim. 6 x 9 cmEstimate: € 30/50 -
#470
Een stoel en een bankje van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, waarbij de stoel met gevlochten zit en rug.
Chaise cannée et banquette en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#492F. Vercrocke
“Onderwatercompositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#801
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
#576
Een eetkamer van notenhoutfineer, bestaande uit een tafel, een barkast en een buffet met spiegel. Jaren ‘40.
Salle à manger en placage de noyer comprenant une table, un bar et un buffet au miroir. Années ‘40.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#619
“Monden”. Een kunstfoto op plexiglas.
#61
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80/100 -
#378Vieux Paris
Een lot van zeven porseleinen vazen met vergulde accenten.
Lot de sept vases en porcelaine aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#474Irididi
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40/60