Similar lots by type
-
#189“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyDim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#256Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#237Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#119Een lot van vier verschillende vazen met mauve gekleurde vlakken. Kristal en glas.
Un lot de quatre vases différents avec des surfaces de couleur mauve. Cristal et verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#290Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#89Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#192“Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
Un baldaquin d'autel néo-gothique sculpté. Endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#180Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voiliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#275Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#93Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#284Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#95Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#112JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#103Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.
Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#100Een lot kristal, bestaande uit drie vaasjes, twee mandjes (één handvat los), twee kommetjes en een bonbonnière.
Un lot de cristal, composé de trois vases, deux paniers (une anse lâche), deux bols et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#283Een jacquetbak met houten stukken.
Un jeu de jacquet avec des jetons de bois.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 46 cmEstimate: € 25 / 30 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#164Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#38Drie verschillende glazen karaffen. Dop van de Whiskykaraf gebroken in de basis.
Trois carafes en verre différentes. Bouchon de carafe à whisky cassé dans la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#221J. van OppenhortLandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#226Albert Steel“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#302Twee vergulde armbanden en één kleurrijke armband met bijpassende oorbellen van M. Frey Wille.
Deux bracelets plaqués or et un bracelet coloré avec boucles d'oreilles assorties par M. Frey Wille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
Une paire de serre-livres composites en forme d'enfants dans une chaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#42Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.
Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableOnline onlyDim. 126 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#264Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#146“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#78“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#236“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200

