#493Een beeld bronzen van een gespierd paard op marmeren sokkel, naar Botero.
#154Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#245Een schouwpendule van zwart marmer.
#666Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#256Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.
#641Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#106Een tafel van zwart gelakt perenhout met een kruisverbinding op gesculpteerde fluit poten op wieltjes met wit marmeren blad.
#292Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
#211Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableDim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200 / 300
#388Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa.
#616Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 420 x 110cmEstimate: € 35 / 45 -
#294Een 65-delig kristallen glasservies, Crystal Maastricht Holland bestaande uit: 12 rode wijnglazen, 12 champagnecoupes waarvan i met minieme schade, 11 witte wijnglazen, 3 portoglazen, 7 grote borrelglazen, 6 kleine borrelglazen, 7 grote waterglazen en 7 kleine waterglazen.
A 65-piece crystal glass service, Crystal Maastricht Holland, consisting of: 12 red wine glasses, 12 champagne coupes, of which i with minor damage, 11 white wine glasses, 3 port glasses, 7 large shot glasses, 6 small shot glasses, 7 large water glasses and 7 small water glasses.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een metalen top hat reclame attribuut met gepatineerde verf en muurbevestiging.
A metal top hat advertising attribute with patinated paint and wall mounting.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 100 / 150 -
A large crystal vase on a foot with minor damage to the rim, red and transparent.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux (niet gekleurd).
“Oeuvres complètes de Buffon avec les Supplémens”. In-8° 9 Volumes. Ed. Duménil, Paris 1835, Typographie Firmin Didot Frères. “Accompagnées de 700 vignettes gravées sur acier, représentant au moins 900 animaux” (not coloured).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#299Een set van 3 gravures door William Ward waarvan 2 x ‘A Visit to the Boarding School’ en ‘A Visit to the Child at Nurse’.
A set of 3 engravings by William Ward of which 2 x 'A Visit to the Boarding School' and 'A Visit to the Child at Nurse'.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331GoudaEen lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.
A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 40 / 60 -
#472Oju ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De audiëntie.” Japanse eind 19de eeuwse houtdruk op papier. Met Minamoto Yorimitsu.
“The Audience.” Japanese late 19th century woodcut on paper. With Minamoto Yorimitsu.No longer availableDim. (35 x 24) x 3Estimate: € 200 / 240