Een kunstmap met 19 exemplaren E.C. genummerd van A tot S , bestemd voor de medewerkers. Gesigneerd.
Hubert De Vries

An art portfolio with 19 copies E.C. numbered from A to S, intended for employees. Signed.
SKU: 1612250233.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 50 / 100

  • #53

    Een oude theedoos met gewelfde flanken. Met twee compartimenten, het mengpotje is manco.

    An old tea caddy with curved sides. It has two compartments, the mixing pot is missing.
    Dim. H 20, B 33, D 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #22
    Marcel Veldeman

    ‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.

    'Old village view with church', oil on canvas. Signed M. Veldeman.
    Dim. 60/70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #207
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Golfster” Litho op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 142/250

    "Golfer" Lithograph on paper. Signed outside of the plate, numbered 142/250.
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #274

    ‘Stilleven met tropisch fruit’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with tropical fruit', oil on canvas. Signed.
    Dim. 50/100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #75

    Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

    An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
    Dim. speld: 4,23 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #281

    Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.

    An Oriental musician, partially gilt bronze.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    “Don Quichote de la Mancha op Rocinante”. Polychroom porseleinen beeld. Onderaan gemerkt S. Marchi, Italy. Puntje van de speer en de rechtervoet ontbreekt.

    "Don Quixote de la Mancha on Rocinante". Polychrome porcelain figure. Marked at the bottom S. Marchi, Italy. Tip of the spear and the right foot are missing.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    P. Delbeke

    ‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on canvas. Signed P Delbeke, '81. Relined.
    Dim. 48/62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    Een lot postzegels waaronder een goed gevuld (niet volledig) Davo album met een paar goede eerste pagina’s (niet volledig). Bijgevoegd een album met Sovjetpostzegels, en een lot Belgische ongebruikte zegels van rond 1960.

    A lot of stamps including a well-filled (not complete) Davo album with a few good first pages (not complete). Also included is an album with Soviet stamps, and a lot of unused Belgian stamps from around 1960.
    Estimate: € 80 / 120
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #85
    Longines

    Een roestvrijstalen herenhorloge.

    A stainless steel men's watch.
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00