Other lots in this auction
-
#87
Een verchroomde wandkapstok op houten muurplaat.
Un porte-manteau mural chromé sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 20 cmEstimate: € 10/20 -
#271
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#199
Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#5
Een kukri met een leeuwenkopje in het heft.
Un kukri avec une tête de lion dans le manche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. l: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#256
Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#81R. Debuch
“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#47
Een terrine en een schotel van tin.
Une soupière et un plat en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. b: 33 & 60 cmEstimate: € 15/25 -
#259Porcelaine de Paris
Een meerkleurig porseleinen lampvoet met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore à motif floral. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 40 cm (z.k.)Estimate: € 25/35 -
#128Leon BruninPeriod: 1861-1949
“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 27 x 20,5.Estimate: € 30/40 -
#51
“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55/75 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30