#304Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen en kettingen met hangers bezet met parels en kristal.
Un lot de bijoux en argent dont deux bagues et colliers avec pendentifs sertis de perles et cristal.No longer availableOnline onlyDim. 3,90 gEstimate: € 50 / 100 -
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#60“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#157Een verzilverd metalen waterkan.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#209Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40